Шалена Майка - Лаборатория Прикольных Футболок
(067) 011 0404, (099) 447 5242
пн-пт: с 9:00 до 18:00
Корзина
Ничего нет :(
Укр Ру Eng
>> Прикольні футболки Льодовиковий період >><< Прикольні футболки для університету <<

Прикольні футболки із зображеннями з улюблених фільмів


Кінематограф є відносно новим видом мистецтва. Його тимчасової шлях в порівнянні з багатовіковою історією музики, літератури, живопису і театру дуже короткий, що не заважає йому залишатися на сьогоднішній день самим масовим мистецтвом.

Один з найбільших англійських режисерів Альфред Хічкок сказав, що кіно - це життя, в якій немає плям нудьги. І це, правда, хороше кіно здатне заворожити, здивувати, змусити замислитися про події у житті людини і одягнути кіно майки зі своїми улюбленими героями. Як для письменника книга, для музиканта музика, для художника картина, так для режисера кіно - це своєрідний спосіб висловити свої власні думки, почуття і бажання. Найчастіше в кіно нам показує ідеальну життя, про яку можна лише мріяти, те життя, яка для більшості, на жаль не досяжна. Кінотвори являють собою своєрідний мотив, що спонукає до дії і до змін у своєму житті в кращу сторону, а тематичні кіно майки не дадуть забути шлях до свого ідеалу.

У наш час кінематограф можна розглядати, як мистецтво тільки в тій області, де воно досягає високого ступеня майстерності. Адже кіно в технічному відношенні йде нога в ногу з прогресом. Чорно - білий німий ролик перетворився на феєричне видовище з немислимими спецефектами, комп'ютерною графікою, основною метою яких стає найбільшу занурення глядачів у дію фільму. Кіно і сьогодні залишається самим прогресивним видом мистецтва, для виробництва якого використовують велику кількість наукових ноу-хау і відкриттів. У житті сучасної людини не залишилося місця героїзму, зараз ми бачимо героїв тільки на екрані. Кіно майки з вашими улюбленими персонажами ви можете знайти в нашому інтернет-магазині. Тут і Супермен, який завоював серця як вчених критиків, так і мільйонів глядачів по всьому світу, і сміливий і відважний людина-летюча миша, і багато інших улюблених ваші герої, яких ви любите і на яких хочете хоч трохи, але бути схожими.

З народженням телебачення кіно стало прогресувати стрімкими темпами. Трикутник з гранями театр - кіно - телебачення збирає навколо себе велику кількість глядачів. Ці три види мистецтва споріднені один одному, зближує і відокремлює від інших мистецтв їх те, що вони засновані на художній акторській грі людського життя. Заинтересовало? Звоните +380670110404, +380994475242 или пишите Viber WhatsUp Telegram shalena@mayka.dp.ua

Карта сайта
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! Наш коллектив улыбается, смеется, хихикает, хохочет и ржет вместе с вами! Приятного просмотра!!!
ШАЛЕНА МАЙКА™ 2006-2024
Лучшие подарки в Днепропетровске
Mayka.dp.ua - Интернет-магазин футболок и чашек - прикольные футболки с надписями на заказ, а также живые 3D футболки. Печать на футболках и кружках.
Гарантируем качество и сервис! Готовы воплотить в жизнь любой Ваш каприз! Ждем Ваших заказов!