Шалена Майка - Лаборатория Прикольных Футболок
(067) 011 0404, (099) 447 5242
пн-пт: с 9:00 до 18:00
Корзина
Ничего нет :(
Укр Ру Eng
>> Прикольні футболки із зображеннями з улюблених фільмів >><< Футболки зі шпаргалками <<

Прикольні футболки для університету.


Студентські роки сповнені вражень, емоцій, а так само залишають після себе спогади, які зберігаються на все життя. Якщо ви є студентом або у вас є знайомі і близькі люди, які проходять навчання в університеті, то ми вам поспішаємо запропонувати звернути свою увагу на футболки для університету. Дані вироби можуть мати логотип - якого університету або може прикрашатися абревіатурою навчального закладу, одним словом подібні майки дуже ефектні і дадуть зрозуміти оточуючим те, в якому університеті ви навчаєтеся.

Футболки для університету прекрасно доповнять ваш образ, а так само зроблять його більш цікавим і привабливим, в подібному виробі ви ніколи не залишитеся непоміченим. Варто так само відзначити, що в поточному сезоні майки з різними написами та малюнками користуються особливою популярністю серед людей різного віку та різної статевої приналежності. Кожен студент має право на те, щоб оточуючі могли безпомилково впізнавати, в якому університеті він навчається. Намагайтеся бути яскравими і цікавими, а наші футболки допоможуть вас наблизити до наміченої мети.


 Заинтересовало? Звоните +380670110404, +380994475242 или пишите Viber WhatsUp Telegram shalena@mayka.dp.ua


БГ голова
Цена:
640 грн
футболка - Superman
Цена:
650 грн
футболка - LOGAN
Цена:
650 грн
футболка - Diablo
Цена:
650 грн
БГ
Цена:
640 грнКарта сайта
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! Наш коллектив улыбается, смеется, хихикает, хохочет и ржет вместе с вами! Приятного просмотра!!!
ШАЛЕНА МАЙКА™ 2006-2024
Лучшие подарки в Днепропетровске
Mayka.dp.ua - Интернет-магазин футболок и чашек - прикольные футболки с надписями на заказ, а также живые 3D футболки. Печать на футболках и кружках.
Гарантируем качество и сервис! Готовы воплотить в жизнь любой Ваш каприз! Ждем Ваших заказов!