Шалена Майка - Лаборатория Прикольных Футболок
(067) 011 0404, (099) 447 5242
пн-пт: с 9:00 до 18:00
Корзина
Ничего нет :(
Укр Ру Eng
>> Що подарувати на прийдешній новий 2014 рік Коня? >><< Прикольна футболка - оригінальний подарунок на День Народження! <<

Яку вибрати новорічну футболку?


Новорічні футболки відмінні ідеї подарунків на новий рік або приємне доповнення до нього. Адже наступаючий 2014 Рік - це час замислитися про особливі новорічні подарунки для рідних і близьких. Кожному треба підібрати хоч маленький, але милий новорічний сувенір. Але під Новий Рік часу, на жаль, катастрофічно не вистачає. Звіти на роботі, передноворічні клопоти, пошук відповідного наряду для корпоративного Нового Року, ранки дітей - всі ці турботи потребують нашої участі й уваги, відволікаючи нас від пошуку подарунків до нового року. Саме тому новорічні футболки з прикольними написами або зображеннями стають рятівним виходом для тих, для кого нестача часу є серйозною перешкодою для вибору новорічних подарунків. Адже для того, щоб ці футболки купити, достатньо зайти на наш інтернет-магазин футболок і вибрати друзям і родичам відповідні моделі з зображеннями веселих персонажів коней і змій. Футболки на новий рік хороші тим, що завжди дають можливість розгулятися уяві дарувальника і проявити свою креативність та почуття гумору. Новорічним модницям, напевно, сподобаються жіночі футболки з гламурними кіньми.

Купити прикольну футболку на Новий Рік 2014!

На Новий Рік всі ходять один до одного в гості і в якості подарунка несуть пляшку шампанського. Але просто так підносити шампанське не дуже красиво і зручно. Саме для того, щоб зробити атмосферу новорічного застілля ще більш святковою, і призначені прикраси для шампанського. Такі прикраси для пляшок на новий рік - це завжди цікаво, яскраво і незвично.

Стильна новорічна футболку з символом 2014 року!

Чоловіки, безумовно, оцінять гумор чоловічі футболки з респектабельними жеребцями або прикольними успішними кіньми. А у нашому магазині можна і готові футболки купити і замовити друк на футболках оригінальної написи, зображення або фотографії. Новий Рік-чарівне свято!Заинтересовало? Звоните +380670110404, +380994475242 или пишите Viber WhatsUp Telegram shalena@mayka.dp.ua

Карта сайта
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! Наш коллектив улыбается, смеется, хихикает, хохочет и ржет вместе с вами! Приятного просмотра!!!
ШАЛЕНА МАЙКА™ 2006-2024
Лучшие подарки в Днепропетровске
Mayka.dp.ua - Интернет-магазин футболок и чашек - прикольные футболки с надписями на заказ, а также живые 3D футболки. Печать на футболках и кружках.
Гарантируем качество и сервис! Готовы воплотить в жизнь любой Ваш каприз! Ждем Ваших заказов!