Шалена Майка - Лаборатория Прикольных Футболок
(067) 011 0404, (099) 447 5242
пн-пт: с 9:00 до 18:00
Корзина
Ничего нет :(
Укр Ру Eng
>> Яку вибрати новорічну футболку? >><< Прикольні футболки - класний подарунок для кращого друга! <<

Прикольна футболка - оригінальний подарунок на День Народження!


Не знаєте, що подарувати другу на день народження? Подаруйте йому прикольні футболки. Такий подарунок універсальний, і підійде кожному. Наприклад, для людини, у якої все є, такий подарунок доведеться як не можна більш до речі, так як він підніме настрій. А прикольний напис або малюнок, які будуть відображати якусь рису характеру людини, покажуть йому, якою людиною він виглядає в очах інших людей. Підібрати модель можна на людину будь-якої комплекції, будь-якого віку, а також будь-яких інтересів.

Часто буває так, що людина довгий час хоче купити футболки з яким-небудь малюнком, але ніде не може їх знайти. У цьому випадку для початку вам варто розглянути весь наш асортимент, який настільки великий, що цілком можливо, що в ньому знайдеться підходяща вам модель. Якщо ж ви не знайшли саме таку, як ви хочете, то це не проблема, так як прикольні футболки будь-якої складності можуть бути виготовлені на замовлення. В якості ескізу можуть використовуватися як картинки, знайдені в Інтернеті, так і малюнки, які ви створили самі. Це унікальна можливість не тільки проявити свою індивідуальність, але і розвинути свої творчі здібності. Наш інтернет магазин футболок гарантує високу якість виробів, які при правильному зверненні прослужать довго.

Ми упевнені, що Вам сподобаються:Заинтересовало? Звоните +380670110404, +380994475242 или пишите Viber WhatsUp Telegram shalena@mayka.dp.ua


Legends black
Цена:
610 грн
game over
Цена:
610 грн
звезда героя
Цена:
610 грн
Happy Everything
Цена:
610 грн
28 мне уже
Цена:
610 грн
Я - ЛУЧШИЙ
Цена:
610 грн
Don’t worry, be happy
Цена:
610 грн
30 лет - ума нет
Цена:
610 грн
VIP
Цена:
610 грн


Карта сайта
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! Наш коллектив улыбается, смеется, хихикает, хохочет и ржет вместе с вами! Приятного просмотра!!!
ШАЛЕНА МАЙКА™ 2006-2024
Лучшие подарки в Днепропетровске
Mayka.dp.ua - Интернет-магазин футболок и чашек - прикольные футболки с надписями на заказ, а также живые 3D футболки. Печать на футболках и кружках.
Гарантируем качество и сервис! Готовы воплотить в жизнь любой Ваш каприз! Ждем Ваших заказов!