Шалена Майка - Лаборатория Прикольных Футболок
(067) 011 0404, (099) 447 5242
пн-пт: с 9:00 до 18:00
Корзина
Ничего нет :(
Укр Ру Eng
>> Прикольні футболки для університету >><< Футболки на заказ в Николаеве <<

Футболки зі шпаргалками


Футболки з написами стали дуже популярні останнім часом. Причому написи можуть бути дуже різні й оригінальні. До такої категорії одягу можна віднести стильні й незвичайні футболки зі шпаргалками, які особливо люблять студенти і школярі. Одягаючи таку футболку на прогулянку, в поїздку або ще куди-небудь, оточуючі люди відразу ж зрозуміють, хто ви. У нашому магазині ви знайдете моделі з таблицею множення, валентностей, тригонометричних функцій, словниковий запас, властивості ступенів і багато іншого. Ви можете підібрати собі футболку під кожен предмет, який вам належить скласти в цю сесію.

Уявіть, як зручно мати друга, у якого на грудях буде написана така необхідна вам підказка. Тому зробіть добре і собі і другові - подаруйте йому футболку зі шпаргалками, і тоді у вас завжди під рукою в найпотрібніший момент виявиться необхідна таблиця або словниковий запас. А ваш друг теж буде дуже радий носити таку оригінальну футболку і допомагати одночасно і вам.

В якості основного кольору наші дизайнери використовували класичний білий. Якість нашого одягу відмінне, тому можете не переживати - правильні відповіді в таблиці не распливутся і не зникнуть після прання або прасування. Заинтересовало? Звоните +380670110404, +380994475242 или пишите Viber WhatsUp Telegram shalena@mayka.dp.ua

Карта сайта
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! Наш коллектив улыбается, смеется, хихикает, хохочет и ржет вместе с вами! Приятного просмотра!!!
ШАЛЕНА МАЙКА™ 2006-2024
Лучшие подарки в Днепропетровске
Mayka.dp.ua - Интернет-магазин футболок и чашек - прикольные футболки с надписями на заказ, а также живые 3D футболки. Печать на футболках и кружках.
Гарантируем качество и сервис! Готовы воплотить в жизнь любой Ваш каприз! Ждем Ваших заказов!