Шалена Майка - Лаборатория Прикольных Футболок
(067) 011 0404, (099) 447 5242
пн-пт: с 9:00 до 18:00
Корзина
Ничего нет :(
Укр Ру Eng
>> Стильні футболки з інтернет приколами >><< Шалена Майка по новому адресу! <<

Прикольні футболки з цитатами!


Для дотепних людей, які люблять читати, а потім цитувати запам'ятовуються фрази і думки, спеціально створені оригінальні футболки з цитатами. Такий одяг не тільки піднімає настрій всім, хто читає розумні висловлювання, але і розширює кругозір. Власник такої футболки відразу стане відомий, як цікавий, стильний і привабливий чоловік, з яким завжди знайдеться багато спільних інтересів і тем для розмов. З цією метою ви можете придбати кілька футболок з різними цитатами, які точніше відповідають тому чи іншого заходу або вашому настрою. У таких місцях, де звучить гучна музика і знаходиться велике скупчення людей - на вечірці у друзів або нічному клубі, така «мовець» футболка скаже все за вас. Навіть якщо ви по натурі сором'язлива людина, ваша футболка першої «заведе розмову з незнайомим або малознайомим для вас людиною. Можете не сумніватися, що з нашими футболками люди самі будуть тягнутися до вас і шукати спілкування, а ви при цьому не будете прикладати особливих зусиль.

Купити оригінальні футболки з цитатами в Україні

Спробуйте, наприклад, надіти на зустріч з друзями в компанії футболки з написами «Характер у мене золотий...» або «Боїшся - не роби...» відразу знайдуть відгук серед ваших знайомих і незнайомих. У вас з'явиться маса нових друзів, після того, як вони прочитають на футболці дотепний жарт. Будь-яка дівчина посміхнеться вам, побачивши напис на ваших грудях «Чоловік завжди у жіночих ніг» або «Ми не можемо без руху...». В таких футболках можна не боятися, що ви знайдете в компанії такого ж двійника, тому що наша одяг ексклюзивна і має обмежене число зразків.

Якщо серед ваших друзів є веселуни і балагури, то що може бути краще, ніж класна футболка з цитатами. Вже він точно оцінить ваш гумор і увагу. Розумні думки подобаються людям більше, ніж розумні розмови. Тому футболки з цитатами - це відмінний спосіб виразити свої почуття, своє ставлення до світу, настрій за допомогою коротких ємних фраз і виразів. У нас ви зможете підібрати цитати на футболках як для чоловіків, так і для жінок. Якісна трикотажна тканина, різноманіття яскравих колірних рішень і креативні логотипи гарантують загальну увагу, посмішку і симпатію оточуючих. Вам буде зручно в наших футболках, завдяки вільному фасоном, м'якої тканини і гладким і рівним швах. Вони відмінно виглядають в поєднанні з іншими важливими елементами гардероба - брюками, джинсовим костюмом і шортами. Знайдіть свій індивідуальний стиль, вибравши одну або кілька футболок зі змістом в нашому магазині. 

Також рекомендуємо переглянути:

Толстовки на замовлення

Купити футболки оптом в Україні

Футболки на Новий Рік з доставкою по УкраїніЗаинтересовало? Звоните +380670110404, +380994475242 или пишите Viber WhatsUp Telegram shalena@mayka.dp.ua

Карта сайта
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! Наш коллектив улыбается, смеется, хихикает, хохочет и ржет вместе с вами! Приятного просмотра!!!
ШАЛЕНА МАЙКА™ 2006-2024
Лучшие подарки в Днепропетровске
Mayka.dp.ua - Интернет-магазин футболок и чашек - прикольные футболки с надписями на заказ, а также живые 3D футболки. Печать на футболках и кружках.
Гарантируем качество и сервис! Готовы воплотить в жизнь любой Ваш каприз! Ждем Ваших заказов!