Шалена Майка - Лаборатория Прикольных Футболок
(067) 011 0404, (099) 447 5242
пн-пт: с 9:00 до 18:00
Корзина
Ничего нет :(
Укр Ру Eng
>> Дитячі футболки з прикольними написами і картинками >><< Прикольні футболки з цитатами <<

Стильні футболки з інтернет приколами


Ви або Ваш друг, а може бути кохана людина, завсідники Глобальної мережі?! Тоді без майки з відповідними Інтернет-приколами Вам просто не обійтися. Без неї - як без повітря!

Інтернет - це не тільки джерело корисної інформації, але ще і чудовий ресурс з приколами і різними пізнавальними речами. Приколів тут теж неміряна кількість! Приколи допомагають розслабитися і відволіктися від повсякденної суєти і щоденних напрягів, а їх в нашому житті з лишком вистачає.

Самі прикольні футболки в інтернеті!

Гумор - це дійсно чарівна штука. Завдяки йому, наше життя стає яскравішим, насиченішим і цікавіше. Неодноразово лікарями-практиками і дослідниками доведено, що гумор - це ще і засіб від багатьох захворювань. Коли ми сміємося, у нас піднімається настрій, що провокує наповнення організму ендорфінами - гормонами щастя. Вони, в свою чергу, сприяють поліпшенню роботи кровоносної та серцево-судинної системи. Чимало відомо випадків, коли зцілення сприяв саме здоровий сміх і гарний настрій.

Але не будемо про хворобах. Адже ми просто хочемо, щоб настрій у нас був хорошим. Для цього бажано б купити одяг, яка сприяла б цьому самому поліпшенню настрою. Уявіть: дивіться в дзеркало - настрій краще. Хочеться і жити, і працювати!

Краще, ніж футболки з інтернет приколами, для втілення такої мети не знайти. Інтернет - це просто криниця актуальних приколів. Тут можна знайти такі, які уб'ють наповал і Вас, і Ваших друзів. Обов'язково замовте собі футболку саме з Інтернет-приколами!

А де замовити таку футболку, знаєте? Звичайно ж, у нас! Ми маємо дуже широким вибором, який Вас приємно здивує. Тут і прикольні картинки, і прикольні написи. А головне - всі вони якісні і без «боянов» - банальних і добре відомих усім приколів, які перестали смішити. Тільки найсвіжіше, найяскравіше і саме якісне!

Спеціально для Вас та іменні футболки, і просто футболки з прикольними картинками - такими, що більше і не скажеш.

У нас футболки відмінної якості. Їх можна скільки завгодно прати - вони не втратять виду, а малюнок не зіпсується. А ще вони не полиняють і відмінно підійдуть практично до будь-якого гардеробу. Хочете - з джинсами, хочете - з звичайними брюками. Загалом, на що фантазії вистачить. Головне, що футболка з приколом Вам точно сподобається.

Радимо Вам подивитися також інші розділи нашого сайту:Заинтересовало? Звоните +380670110404, +380994475242 или пишите Viber WhatsUp Telegram shalena@mayka.dp.ua


Troll Face black
Цена:
610 грн
android vs apple 1 white
Цена:
610 грн
LOL FACE black
Цена:
610 грн
Troll Face white
Цена:
610 грн
guy fawkes black
Цена:
610 грн
fuck trololo white
Цена:
610 грн
IE - problem developers black
Цена:
610 грн
Fuck That Guy black
Цена:
610 грн
Будь Мужиком white
Цена:
610 грн
Eduard Hil black
Цена:
610 грн
Grammar Nazi white
Цена:
610 грн
escape black
Цена:
610 грн
do it tomorrow white
Цена:
610 грн
Me Gusta white
Цена:
610 грн
Fuck Yea white
Цена:
610 грн
O RLY black
Цена:
610 грн
Jocker white
Цена:
610 грн
wtf birds black
Цена:
610 грнКарта сайта
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! Наш коллектив улыбается, смеется, хихикает, хохочет и ржет вместе с вами! Приятного просмотра!!!
ШАЛЕНА МАЙКА™ 2006-2024
Лучшие подарки в Днепропетровске
Mayka.dp.ua - Интернет-магазин футболок и чашек - прикольные футболки с надписями на заказ, а также живые 3D футболки. Печать на футболках и кружках.
Гарантируем качество и сервис! Готовы воплотить в жизнь любой Ваш каприз! Ждем Ваших заказов!