>> Романтичні парні футболки 14 лютого >><< Оригінальний подарунок на 14 лютого - парні футболки з написами! <<

Парні футболки цар і дружина царя в подарунок на 14 лютого


Забавні принти на тему 'Цар', 'Дружина Царя' користуються хорошим попитом протягом кількох років. У чому ж причина любові до царським футболкам ? Може бути, ці футболки своєю популярністю зобов'язані класичної радянської комедії ' Іван Васильович змінює професію ', звідки в народ пішло безліч крилатих фраз і афоризмів ?

Прикольні футболки з написами на День Святого Валентина

Цар, просто цар - так іронічно можна назвати і чоловіка, і начальника, і дитини, яка вимагає від вас багато уваги. Тому майки з написом "Цар, просто цар" люди часто намагаються купити в подарунок. Та й на себе коханого таку футболку або толстовку не соромно надіти! Купуйте парні футболки в подарунок друзям на 14 февраля!!! Чому б не показати свій царський статус оточуючим?

А як щодо футболок з іменами ? Чому б не купити майку Цар з ім'ям того, кому збираєтеся подарувати її? Хіба не приємно отримати в подарунок футболку Цар Петро? Або Цариця Олена? Благородно звучить, і не надто пафосно. Одним словом, відмінна ідея подарунка - футболка з написом Цар

Напишите свой отзыв или комментарий

Имя*
E-mail* Ваш отзыв* Введите код подтверждения*
Captcha
Ваш отзыв появится после просмотра администратором сайта
Карта сайта
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! Наш коллектив улыбается, смеется, хихикает, хохочет и ржет вместе с вами! Приятного просмотра!!!
ШАЛЕНА МАЙКА™ 2006-2020
Лучшие подарки в Днепропетровске
Mayka.dp.ua - Интернет-магазин футболок и чашек - прикольные футболки с надписями на заказ, а также живые 3D футболки. Печать на футболках и кружках.
Гарантируем качество и сервис! Готовы воплотить в жизнь любой Ваш каприз! Ждем Ваших заказов!