Шалена Майка - Лаборатория Прикольных Футболок
(067) 011 0404, (099) 447 5242
пн-пт: с 9:00 до 18:00
Корзина
Ничего нет :(
Укр Ру Eng
>> Прикольні футболки >><< Фото на подушці на замовлення <<

Нова футболка


Якщо ви завжди хочете бути в тренді, виглядати модно і стильно, то нова футболка обов'язково допоможе вам у цьому. У такій футболці можна з'явиться на вулиці і в клубі, а також в будь-якому іншому місці, де на вас обов'язково звернуть увагу. Величезна кількість футболок, в нашому магазині гарантує, що ви не зустрінете людину в такій же футболці як у вас, а це дуже важливо і саме це відрізняє нас від звичайних магазинів, в яких одягається велика частина жителів вашого міста.

 

Історія футболок

Згідно з історичними документами, історія футболок взяла свій початок на море. А якщо бути точним, у ВМС США, хоча є історики, які дотримуються іншої версії про те, що матроси британського Королівського флоту носили футболки під уніформою під час Першої Світової війни. Є також припущення, що йдеться про французької армії. Американським солдатам подобалася зручна і дуже легка бавовняна майка в порівнянні зі стандартною вовняний уніформою американських солдатів.

Зв'язок з морем

Коли з'явилися перші футболки? На цей рахунок є кілька думок, але офіційною датою появи на світ відомої на весь світ Т-подібної футболки є 1913. Вперше вона була створена для потреб солдатів американського флоту, тому як не сковував руху і швидко сохла. Уже в 20-ті роки футболка стала офіційно визнаним терміном в американському словнику англійської мови (футболка по-англійськи - «T-shirt»). Вже в кінці 1930-х кілька великих американських рітейлерів Hanes, Fruit of the Loom і Sears, Roebuck & Co щосили торгували футболками. Під час Другої Світової війни і ВМС і армія США носили футболки в якості нижньої білизни. Однак, в 1940-х футболка отримала нове життя з поверненням американських солдатів додому. У колекції Смитсонианского музею знаходиться найстаріша футболка з принтом на грудях - це футболка, зроблена в 1948 році на замовлення для Нью-йоркської передвиборної кампанії для кандидата в президенти Томаса Дьюї.

Марлон Брандо у фільмі «Трамвай" Бажання "»

Голлівуд

Голлівуд зробив найбільший вплив на класичну футболку допомогою таких знакових речей, як футболка Марлона Брандо у фільмі «Трамвай" Бажання "» 1951-го року випуску і незабутня біла футболка Джеймса Діна в «Бунтарі без причини» 1955-го року, що зробило футболку символом бунтарства і в той же час новою модою. Елвіс Преслі та інші зірки, що носили футболки тільки додали цьому елементу гардеробу популярності.

Протести

У 1960-і роки з'явилося нове повальне захоплення божевільним розфарбовуванням футболок і до кінця 60-х такі різнокольорові футболки були помічені модною індустрією, що гарантувало їм масовий успіх. Звичайна футболка стала засобом для досягнення політичних і соціальних цілей. Класична форма футболки незабаром піддалася безлічі змін, таких як безрукавка, виріз у вигляді латинської літери «V» і комір. Протягом 60-х і 70-х на підвищення популярності футболок надала велику роль музична індустрія. Популярні рок-групи почали продавати футболки із зображеннями своїх музикантів і символікою прямо на своїх концертах, що незабаром стало досить значною статтею доходу в музичному бізнесі.

Футболки для серфінгу

Серфінг залишив свій слід в в історії футболки і моди в цілому. Найбільш ранні екземпляри футболок для серфінгу були не більше ніж простими маркетинговими хитрощами. Якщо повернутися назад в 1961 рік, потрібно згадати Флойда Сміта - творця першої дошки для серфінгу. Сміт запитував місцевих серфінгістів принести білі футболки до нього в магазин для того щоб він надрукував на них логотип своєї фірми. Пізніше в тому ж році були виготовлені футболки для реклами міжнародного турніру з серфінгу в маках. Буквально протягом кількох років все змінилося з появою тисяч нових фірм і компаній з виробництва та виготовлення футболок для серфінгу. Вони швидко стали «символом вільного життя і стилю любителя серфінгу». На сьогоднішній день у всьому світі продано понад 300 млн. Футболок для шанувальників серфінгу.

современные футболки

Сьогодні

Сьогодні вплив скромною т-подібної футболки з V-вирізом досягло кожної вулиці і зайшло в кожен будинок по всій планеті. Футболки відіграють величезну роль у різних соціальних проектах, таких як вирішення екологічних проблем, таких як, наприклад, глобальне потепління чи захист рідкісних і вимираючих видів тварин. Футболки звичайно ж витримали випробування часом і у них є всі шанси цей час пережити.Заинтересовало? Звоните +380670110404, +380994475242 или пишите Viber WhatsUp Telegram shalena@mayka.dp.ua


футболка - LOGAN
Цена:
650 грн
футболка - Diablo
Цена:
650 грн
футболка - Superman
Цена:
650 грн
череп dubstet бел
Цена:
640 грнКарта сайта
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! Наш коллектив улыбается, смеется, хихикает, хохочет и ржет вместе с вами! Приятного просмотра!!!
ШАЛЕНА МАЙКА™ 2006-2024
Лучшие подарки в Днепропетровске
Mayka.dp.ua - Интернет-магазин футболок и чашек - прикольные футболки с надписями на заказ, а также живые 3D футболки. Печать на футболках и кружках.
Гарантируем качество и сервис! Готовы воплотить в жизнь любой Ваш каприз! Ждем Ваших заказов!