Шалена Майка - Лаборатория Прикольных Футболок
(067) 011 0404, (099) 447 5242
пн-пт: с 9:00 до 18:00
Корзина
Ничего нет :(
Укр Ру Eng
>> Нова футболка >><< Футболки со знаком бэтмена <<

Фото на подушці на замовлення


Недорогим, оригінальним подарунком або сувеніром може стати фото на подушці на замовлення в Дніпропетровську від інтернет-магазин модних подарунків Шалена Майка!

Фотоподушки на замовлення - це оригінальний, недорогий подарунок, який вже точно не буде припадати пилом у шафі, а завжди буде на видноті.

Подушка з фото може бути квадратної форми для автомобіля,дивана або у вигляді валика,колеса,серця,та й взагалі практично будь-якої форми.Ми наносимо фото на подушку або будь-який малюнок методом сублімаційного широкоформатного друку,що гарантує довгий термін експлуатації і стійкість нанесеного зображення. Зображення наноситься на тканину,після чого тканину зшивається у форму подушки і набивається наповнювачем холлофайбер. У нас своє виробництво! Самі наносимо зображення,шиємо і набиваємо наповнювачем.Потужності і можливості нашого виробництва дозволяють виробляти великі обсяги виробів на тканини практично будь-яких форм і розмірів!
 

Подарункові декоративні подушки з логотипом,фото можна купити будь-якої форми або розміру,але більш затребуваними є квадратні подушки з розміром 40х40см. Малюнок або фото наносимо на обидві сторони подушки на всю її поверхню! На різних сторонах подушки можуть бути різні картинки або фотографії.Досить часто у вигляді зображення використовується фото колаж.Як правило для виготовлення подушок використовується матеріал сатен і наповнення холлофайбер. В наявності також будь-які інші види тканин! Заинтересовало? Звоните +380670110404, +380994475242 или пишите Viber WhatsUp Telegram shalena@mayka.dp.ua

Карта сайта
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! Наш коллектив улыбается, смеется, хихикает, хохочет и ржет вместе с вами! Приятного просмотра!!!
ШАЛЕНА МАЙКА™ 2006-2024
Лучшие подарки в Днепропетровске
Mayka.dp.ua - Интернет-магазин футболок и чашек - прикольные футболки с надписями на заказ, а также живые 3D футболки. Печать на футболках и кружках.
Гарантируем качество и сервис! Готовы воплотить в жизнь любой Ваш каприз! Ждем Ваших заказов!