Шалена Майка - Лаборатория Прикольных Футболок
(067) 011 0404, (099) 447 5242
пн-пт: с 9:00 до 18:00
Корзина
Ничего нет :(
Укр Ру Eng
>> Шалена Майка по новому адресу! >><< Класні футболки зі знаками Зодіаку підійдуть і дорослим, і дітям! <<

Футболка зі знаком зодіаку підійде абсолютно всім!


Футболка зі знаком Зодіаку підійде всім: і молодим, і літнім, і навіть дітям. Вони не зобов'язують і можуть чудово поєднуватися з будь повсякденним одягом. Це справжній подарунок собі, а також близьким або друзям. Якщо ви шукайте подарунок або сувенір, який можна подарувати при кожному зручному випадку, футболка зі знаком Зодіаку - це як раз те, що потрібно!

Оригінальні футболку зі знаком зодіаку!

Одяг з зображенням знаків зодіаку завжди користувалася великим попитом. А вже якщо зображення знака доповнюється якийсь прикольною написом, що характеризує цей знак, то такий одяг буде, звичайно ж, поза конкуренцією. Футболка з левом, стрільцем, овном або козерогом, толстовка зі скорпіоном або дівою, неодмінно стане вашою улюбленою одягом - адже крім того, що футболка дуже добре сидить по фігурі, вона здатна подарувати чимало веселощів, завдяки прикольною написи, зовсім не схожою на ті, які зазвичай зустрічаються в описі знаків зодіаку в гороскопах.
 
Футболка з зображенням знака зодіаку і прикольним написом допоможе вам створити абсолютно індивідуальний образ - а саме це і є метою кожної людини при створенні літнього гардеробу, коли дуже хочеться виглядати «як усі».

Футболки зі знаками зодіаку - завжди стильний і красивий подарунок!

А жартівливий напис на футболці, безсумнівно, продемонструє оточуючим, що ви - людина з прекрасним почуттям гумору і не боїтеся показати свою індивідуальність і прагнення до того, щоб бути лідером у будь-якій компанії. І футболка від ШаленаМайка, неодмінно, дозволить досягти поставленої мети.

Будь ексклюзивним завжди і скрізь у футболці з Вашим знаком Зодіаку від команди Шаленой Майки! 

Також рекомендуємо переглянути:

 Заинтересовало? Звоните +380670110404, +380994475242 или пишите Viber WhatsUp Telegram shalena@mayka.dp.ua

Карта сайта
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! Наш коллектив улыбается, смеется, хихикает, хохочет и ржет вместе с вами! Приятного просмотра!!!
ШАЛЕНА МАЙКА™ 2006-2024
Лучшие подарки в Днепропетровске
Mayka.dp.ua - Интернет-магазин футболок и чашек - прикольные футболки с надписями на заказ, а также живые 3D футболки. Печать на футболках и кружках.
Гарантируем качество и сервис! Готовы воплотить в жизнь любой Ваш каприз! Ждем Ваших заказов!