Шалена Майка - Лаборатория Прикольных Футболок
(067) 011 0404, (099) 447 5242
пн-пт: с 9:00 до 18:00
Корзина
Ничего нет :(
Укр Ру Eng
>> Класні футболки зі знаками Зодіаку підійдуть і дорослим, і дітям! >><< Прикольні футболки на 23 лютого - яку вибрати? <<

Дизайнерські футболки з прикольними написами і малюнками - як зробити правильний вибір?


Ти впевнений, що відрізняєшся від інших і тебе важко не помітити? Додай до своїм відмінностям ще одне - модні і стильні футболки з написами! Футболки з прикольними написами зроблять тебе ще більш помітним серед оточуючих. Повір, тобі це сподобається! Як сподобаються і нові можливості, які подарують тобі футболки з написами.

 

Футболки з прикольними написами!

Ми точно знаємо: шанси познайомитися і знайти друзів у тих, хто носить такі футболки, значно підвищуються! Хочеш перевірити це на собі? Обирай колір, фасон і напис, тим більше що у нас є з чого вибирати.

Прикольні малюнки на футболках!

В цьому розділі каталогу Ви знайдете прикольні малюнки на футболках. Гумор різних мастей, що буде показувати, що Вам не чуже оптимістичне сприйняття світу. Хіба це не прекрасний спосіб познайомитися з людиною, просто вказавши на малюнок? А Ви в крайньому випадку можете сказати, що намалювали її самі.... Замовивши футболки з прикольними малюнками Ви ще раз доведете, що наш інтернет магазин футболок існує не даремно! Разом ми зробимо цей світ більш веселим! Не бійтеся бути оригінальним! 

Також радимо подивитись:Заинтересовало? Звоните +380670110404, +380994475242 или пишите Viber WhatsUp Telegram shalena@mayka.dp.ua

Карта сайта
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! Наш коллектив улыбается, смеется, хихикает, хохочет и ржет вместе с вами! Приятного просмотра!!!
ШАЛЕНА МАЙКА™ 2006-2024
Лучшие подарки в Днепропетровске
Mayka.dp.ua - Интернет-магазин футболок и чашек - прикольные футболки с надписями на заказ, а также живые 3D футболки. Печать на футболках и кружках.
Гарантируем качество и сервис! Готовы воплотить в жизнь любой Ваш каприз! Ждем Ваших заказов!