Шалена Майка - Лаборатория Прикольных Футболок
(067) 011 0404, (099) 447 5242
пн-пт: с 9:00 до 18:00
Корзина
Ничего нет :(
Укр Ру Eng
>> Чоловічі байкерські футболки >><< Чоловічі футболки із зображеннями тварин <<

Чоловічі футболки з черепами


Футболки зі знаком смерті
 
Далеко не кожен чоловік зважиться поповнити свій гардероб футболкою із зображенням черепа. Таке придбання багатьом може здатися не зовсім практичним, суто індивідуальним і в якійсь мірі епатажним. Тому чоловіча футболка з черепом стане гарним доповненням до гардеробу саме непересічної особистості, музичні переваги якої близькі, наприклад, до хард-року, а в світогляді домінують готичні мотиви.
 
Прикольні футболки від Шаленний Майки
 
Незмінним атрибутом кожної моделі є символ смерті череп, розташований на чорному, зрідка сірому або білому, тлі. Композиції, які символізують єдність доброго і злого начал, втілені в багатьох моделях, притягують до себе увагу завдяки яскравим, насиченим, неабияким деталям. Скелети, черепа, ланцюги, рожеві шипи і кров - ось головні елементи складних орнаментів, що прикрашають ці незвичайні і по-своєму стильні футболки.Заинтересовало? Звоните +380670110404, +380994475242 или пишите Viber WhatsUp Telegram shalena@mayka.dp.ua
Карта сайта
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! Наш коллектив улыбается, смеется, хихикает, хохочет и ржет вместе с вами! Приятного просмотра!!!
ШАЛЕНА МАЙКА™ 2006-2024
Лучшие подарки в Днепропетровске
Mayka.dp.ua - Интернет-магазин футболок и чашек - прикольные футболки с надписями на заказ, а также живые 3D футболки. Печать на футболках и кружках.
Гарантируем качество и сервис! Готовы воплотить в жизнь любой Ваш каприз! Ждем Ваших заказов!