>> Футболки со славянской символикой >><< Чоловічі футболки з черепами <<

Чоловічі байкерські футболки


Футболка байкера - символ свободи

 
Стиль життя байкера - це мужність, сила, волелюбність. Головними атрибутами байкерського стилю є: прапор конфедерації, шкіряні рукавички без пальців з шипами, ремінь, бандана, шкіряна куртка, ланцюги, різні намиста і браслети. І звичайно ж вірний металевий кінь - мотоцикл. Все це доповнюють різні металеві клепки і зображення мальтійського хреста.
Підбери собі оригінальну футболку в нашому онлайн-каталозі!
Не дивлячись на те, що зовні все байкери здаються схожими, насправді в середовищі байкерів у великій пошані самовираження. Найголовнішим атрибутом самовираження є байкерські футболки. Вони можуть бути різних тематик: із зображенням черепа, мальтійського хреста, різних видів собак і вовка, ну і звичайно ж зображення мотоцикла.
 
В даний час великим попитом користуються футболки з зображеннями: священна поїздка, бульдог на мотоциклі і на ланцюгу, небеса і пекло, вогненний вовк, вільний райдер і багато інших. Чорна футболка, виготовлена ​​з бавовни з додаванням різних тонів малюнка, на ваш смак, створить комфорт і затишок і стане незамінним другом при підкоренні безкрайніх доріг.
Напишите свой отзыв или комментарий

Имя*
E-mail* Ваш отзыв* Введите код подтверждения*
Captcha
Ваш отзыв появится после просмотра администратором сайта
Карта сайта
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ! Наш коллектив улыбается, смеется, хихикает, хохочет и ржет вместе с вами! Приятного просмотра!!!
ШАЛЕНА МАЙКА™ 2006-2020
Лучшие подарки в Днепропетровске
Mayka.dp.ua - Интернет-магазин футболок и чашек - прикольные футболки с надписями на заказ, а также живые 3D футболки. Печать на футболках и кружках.
Гарантируем качество и сервис! Готовы воплотить в жизнь любой Ваш каприз! Ждем Ваших заказов!